Praktyka kancelarii

Praktyka prawników Kancelarii obejmuje zarówno świadczenie pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, w szczególności w dziedzinie prawa rodzinnego, odszkodowań, spraw spadkowych oraz prawa turystycznego, jak i podmiotów gospodarczych – spółek prawa handlowego i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa administracyjnego na wszystkich szczeblach organów administracji publicznej.

Kancelaria prowadzi sprawy związane z ustanawianiem służebności, w tym służebności przesyłu, odszkodowaniami i wynagrodzeniem za bezmowne korzystanie z nieruchomości przez zakłady energetyczne.

Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych – firm usługowych, produkcyjnych i handlowych. Klientami Kancelarii są firmy z branży samochodowej, komputerowej, finansowej i inne.

Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa pracy, w tym zastępstwo procesowe, sporządzanie opinii prawnych oraz pomoc w negocjacjach z pracodawcą. Pracodawcom proponujemy zaś pomoc na etapie postępowania sądowego, ale także bieżące doradztwo w zakresie prawa pracy codziennej działalności przedsiębiorstwa. Kancelaria oferuje prowadzenie spraw także w języku angielskim, w tym sporządzanie umów, korespondencji, uczestniczenie w rozmowach z kontrahentami anglojęzycznymi.

ZAKRES PRAKTYKI

Nasza Kancelaria

Kancelaria CONVENTUS jest firmą rodzinną, która wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w pracy w organach administracji publicznej i obsłudze podmiotów gospodarczych. Naszym atutem jest możliwość prowadzenia spraw w językach obcych.